В "пікселях" виявили низку поліпшень, порівняно із базовими версіями Google Pixel 3, які отримали лише 4 з 10 балів за придатність до ремонту.

Читайте також: Підсумки Google I/O 2019: що представила компанія

Основні відмінності між лінійками Google Pixel 3 та Pixel 3a. Серед ключових відмінностей Pixel 3a XL від звичайного Pixel 3 XL є повністю пластиковий корпус, відсутність вирізу в екрані і використання менш потужного процесора.

Google Pixel 3a
Лінійка Google Pixel 3a має низку переваг перед флагманськими "пікселями"

У випадку зі звичайними Pixel 3a та Pixel 3 список відмінностей ще менше. За підсумками розбирання доступних "пікселів" в iFixit відзначили, що з ними куди простіше працювати, ніж зі старшими версіями.

Ремонтопридатність нових смартфонів. У Pixel 3a та Pixel 3a XL використовуються тільки стандартні гвинти, а більшість компонентів всередині модульні, що значною мірою спрощує ремонт і заміну.

Нові смартфони Google Pixel 3a та Pixel 3a XL розібрали – дивіться відео

Найскладнішим етапом в розбиранні є зняття дисплейного блоку, який приклеєний до іншої частини корпусу. Робити це потрібно вкрай обережно, щоб не пошкодити тонкий кабель. Також ускладнює ремонт наявність великого числа тонких стрічкових кабелів, що з'єднують внутрішні компоненти, які можна легко пошкодити.

Читайте також: Додаток від Google створює поезію на основі селфі

Особливості. В ході розбирання з'ясувалося, що в нових "пікселях" використовуються OLED-екрани від Samsung. Щоправда, у випадку з великим Pixel 3a XL в деяких примірниках можуть попастися панелі від китайської компанії Tianma, але за якістю вони не відрізняються від південнокорейських.

Висновки експертів. Незважаючи на всі конструктивні недоліки, Pixel 3a та Pixel 3a XL отримали 6 балів з 10 за шкалою ремонтопридатності.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно