Як стало відомо, у минуле відійдуть старі датчики Sony IMX686 на 64 мегапікселі. Натомість майбутні смартфони отримуватимуть нові 50-мегапіксельні сенсори. Попри зниження числа пікселів, якість зображення покращиться.

Цікаво Кого чекає Україна: які компанії мають офіційні представництва, а про які ми лише мріємо

Що відомо про нові датчики

  • Неясно, камери якого саме виробника збираються застосувати у бюджетниках Xiaomi, Redmi і Poco.
  • Інформацію про перехід опублікував відомий інсайдер з ніком Digital Chat Station, проте деталей він не надав.
  • Найімовірніше це буде Sony IMX766 – сенсор, який уже встановлений на OnePlus 9 Pro, OnePlus Nord 2, смартфонах Vivo, Honor і iQOO.

OnePlus Nord 2 з датчиком Sony IMX766
OnePlus Nord 2 з датчиком Sony IMX766 / Фото OnePlus

Ці датчики демонструють кращу якість зйомки за рахунок сучасних технологій, які лежать в його основі. Збільшений розмір пікселя (1 нанометр проти 0,8 нанометра) дозволяє камерам захоплювати більше світла, ніж зазвичай. Це позитивно позначиться на якості знімків у нічний час.

50-мегапіксельні датчики є також у компанії Samsung. Такий, наприклад, встановлений у флагмані Mi 11 Ultra, який, за даними DxOMARK, одразу після виходу зайняв перше місце у рейтингу фотоможливостей.

Перехід на новий сенсор відбудеться у наступному році.

Нагадаємо, Xiaomi вирішила відмовитись від бренду Mi. Під ним вона випускала не лише смартфони, а й велику кількість побутової техніки та розумних пристроїв. Тепер усі продукти виходитимуть лише під брендами Xiaomi, Redmi та POCO.