Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Він подякував своїй команді та агентству Fedoriv Agency. Також Федоров додав, що команда продовжує формувати бренд цифрової України у світі.

Не пропустіть Промислові екзоскелети здатні знизити фізичне навантаження на 40% вже є робочі прототипи

Коротко про фестиваль "Канські леви"

Міжнародний фестиваль творчості "Канські леви" (Cannes Lions, колишній Міжнародний фестиваль реклами) – це глобальна подія для фахівців та команд, які працюють в творчих комунікаціях, рекламі та суміжних галузях.

Саме на цьому міжнародному фестивалі відзначаються проривні, нестандартні ідеї, підходи і технології, які задають тенденції в розвитку культури, бізнесу і суспільства. Фестиваль вважається найбільшим збором професіоналів, дизайнерів, цифрових новаторів та маркетологів у світі.

Застосунок Дія продовжує відновлювати послуги

Мобільний застосунок "Дія" розпочав відновлення роботи послуг, які були заблоковані з метою безпеки. Крім того, вже невдовзі сервіс отримає низку нових корисних опцій для українців.

Наприклад, вже зовсім скоро у режимі онлайн прямо у вашому смартфоні можна буде зареєструвати шлюб та народження дитини. Щодо останнього, то послугу "єМалятко" буде перенесено з порталу до смартфону прямо у застосунок.

З актуальних послуг для жителів територій, які постраждали від війни, працюють наступні можливості:

Читайте на сайті Air Nostrum запустить в Іспанії регіональні перельоти на дирижаблях, компанія вже їх замовила

Останні нововведення у Дії: коротко

  • Застосунок Дія дозволяє українцям економити час та здійснювати відповідні юридичні та реєстраційні процедури вдома чи у будь-якому зручному місці. Зокрема, за допомогою додатку переселенці можуть отримати довідку тимчасово переміщеної особи. Покрокову інструкцію, як це зробити, можна переглянути тут.
  • Також у Дії в кілька кліків можна отримати виписку про місце проживання. Наразі ця послуга доступна лише на сайті Дія, але невдовзі вона з'явиться і в застосунку.
  • Для тих, хто втратив роботу через війну, корисною стане ще одна функція в Дії. Там можна оформити допомогу по безробіттю. Скористатися цим можуть українці, які були офіційно працевлаштованими і втратили роботу, та ФОПи, що зареєстровані на тимчасово окупованих територіях і не можуть продовжувати свою діяльність.