Як показав новий опублікований відеоролик компанії, в репертуарі Atlas і Spot з'явився ще один трюк – танцювальний. Дивлячись на легкість і плавність рухів, виникає враження, ніби роботи саме для цього і створені. Про це пише The Verge.

Цікаво Інженер розробив біонічну руку зі штучним інтелектом: вона у 200 разів дешевша аналогів

Що відомо

У відеоролику представлено все сімейство роботів Boston Dynamics – гуманоїдний Atlas, робопес Spot і складський Handle з рукою-маніпулятором. Разом вони виконують танець під пісню The Contours "Do You Love Me".

Boston Dynamics не вперше демонструє танцювальні навички своїх роботів. У 2018 році компанія показала відео, в якому робот Spot виконав танець "Людини, що біжить", але в новому відео все виглядає на набагато більш високому рівні завдяки Atlas.

При перегляді танцю за участю синхронно рухомих роботів створюється відчуття, що все, що відбувається є продуктом комп'ютерної графіки.

Що таке Boston Dynamics?


Це американська інженерна компанія, що працює в галузі робототехніки. Одним з найвідоміших виробів є чотириногий робот BigDog, який довгий час був героєм різноманітних жартів та мемів. У 2013 році компанію Boston Dynamics придбала корпорація Google Inc. Проте уже в 2017 році продала її японській SoftBank .