Концептуальний велосипед Bosch має назву eBike Design Vision та позиціюється як міський спортивний транспорт для любителів пригод, жителів передмість і тих, хто не проти покорити бездоріжжя.

Така різноманітність забезпечується передньої і задньою підвіскою, а також амортизатором, вбудованим прямо в підседільну трубку, розповідає New Atlas.

Цікаво Компактний електровелосипед FIIDO D11 зможе проїхати 100 кілометрів на одному заряді

Особливості електровелосипеда eBike Design Vision

Рама з карбону приховує різні компоненти Bosch, зокрема, мотор Performance Line CX, встановлений поруч з нижньої консоллю вала, з'ємний літій-іонний акумулятор PowerTube 625, а гальмівна система eBike ABS ховається позаду переднього багажника.


Велосипед обладнаний мотором Bosh Performance Line CX

Під ним – завжди ввімкнений світлодіодний ліхтар, який доповнює задня фара, також вбудована в раму. Охолоджуючі канали збоку від нижньої труби запобігають перегріву мотора.


Електровелосипед від Bosh з двома активними підвісками

Всередині керма – комп'ютер для електровелосипедів Bosch Nyon. Там же приховані гальмівні шланги і кабелі управління мотором.


Комп'ютер для електровелосипедів Bosch Nyon

Технічних деталей Bosch не повідомив, немає й інформації про те, чи буде цей концепт коли-небудь реалізований.

Мета розробки eBike Design Vision – показати, що все можливо сьогодні, коли мова заходить про інтеграцію функціонального дизайну і дослідження можливостей, які відкриває перед нами майбутнє,
– заявив Клаус Фляйшер, глава Bosch eBike Systems.

На думку експертів Deloitte, в найближчі роки електровелосипеди будуть продаватися мільйонами, причому не тільки в Європі, але і в США. До кінця 2020 року електровелосипедів на дорогах буде більше, ніж будь-якого іншого виду EV-транспорту.