Про це повідомляє "Медуза".

Читайте також: У Росії порахували збитки від блокування Telegram: мовиться про мільярди доларів

Зазначається, що під блокування потрапила одна з 4 основних IP-адрес "ВКонтакте" – 87.240.129.133. На сайті Роскомнадзора повідомляється, що доступ до цієї адреси обмежений, а приводом для блокування став запит Генпрокуратури.

У прес-службі "ВКонтакте" повідомили: "Ми постійно стежимо за доступністю наших ресурсів і приймаємо необхідні заходи щодо забезпечення до них безперебійного доступу",
– повідомили у
прес-службі "ВКонтакте".

Чи були проблеми з доступом до сайту, в прес-службі не уточнили. Отримати оперативний коментар прес-служби "Яндекса" не вдалося.

Заблокована адреса
Заблокована адреса "Вконтакте"

Також заблоковані 1 IP-адреса "Однокласників", 5 – "Яндекса", 3 – Twitter, 5 – Facebook. Крім цього, у реєстр внесли IP-адреси Amazon (14), Microsoft (29), Google (33).

Нагадаємо, 16 квітня суд дозволив Роскомнадзору заблокувати Telegram у Росії. При цьому творець Павло Дуров заявив, що його сервіс почне використовувати вбудовані механізми для обходу блокування. І вже через кілька годин після початку блокування, яке відбулося 17 квітня, весь Telegram продовжив роботу без будь-яких обмежень на території Росії. До слова, разом із Telegram Роскомнадзор заблокував і власну систему "Ревізор".