Експеримент провів ведучий YouTube-каналу MegaLag. Пізніше він зняв про це відеоролики, у яких, крім іншого, розповів про реакцію одержувачів. Всі три пристрої розпочали свій шлях з німецького Франкфурта.

Цікаво Bluetooth-кадило: бренд Louis Vuitton випустив колонку незвичної форми за 2890 доларів

Подорожі AirTag

Ілон Маск

  • AirTag, що призначався Ілону Маску, успішно прибув в штаб-квартиру SpaceX.
  • Він пробув там без руху понад два тижні, після чого опинився в центрі утилізації в Каліфорнії. На цьому етапі сигнали припинилися.
  • Очевидно, що в офісі Маска девайс просто викинули.

Тім Кук

AirTag, відправлений Тіму Куку, по дорозі відзначився в незвичайному місці – в Неваді. Ймовірно, літак, який перевозив пошту, пролітав над Невадою або здійснював там технічну посадку. Пізніше мітка прибула в Apple Park і пролежала там майже півтора місяця.

Однак після цього MegaLag виявив, що AirTag почав зворотний рух до Німеччини. Виявляється, в Apple Park посилку блогера розкрили, мітку відправили назад і доклали до неї листа. Послання для блогера було надруковано на аркуші паперу з символічно закругленими кутами.

Лист
Лист, який в Apple додали до зворотної посилки / Скриншот з відео MegaLag

Блогеру відповіли в Apple, що Тім Кук отримує дуже багато листів і не може особисто відповідати на кожне з них, проте компанії було цікаво побачити, що її клієнти використовують продукти Apple таким незвичайним чином.

Північна Корея

Що стосується мітки, відправленої в Північну Корею, то вона не доїхала. Спочатку посилку перенаправили в Південну Корею, але там вона так і не відзначилася, оскільки мережа "Локатора" в цій країні заборонена законодавчо.