На перший погляд, письмена складені з безглуздих знаків різної форми, проте все виявилося зовсім інакше. Блогер зумів розшифрувати таємну мову Предтеч і розповів про нього у свіжому ролику на YouTube-каналі Access The Animus, пише engadget.

Цікаво Поїздка в Гоґвортс відкладається: реліз Hogwarts Legacy перенесли на 2022 рік

Що відомо

Провести дешифрування блогеру вдалося завдяки Assassin's Creed Valhalla. В цій частині серії присутні переклади з мови Ісу на англійську, якими й озброївся ентузіаст. Він проаналізував згадані документи і зумів з'ясувати правила, за якими Предтечі писали свої тексти. Виявляється, в їх мові є власні відмінки, часи і відмінювання дієслів, а також ключові особливості в побудові пропозицій.

Якщо озброїтися інформацією, представленою в ролику Access The Animus, то можна розшифрувати практично будь-який напис мовою Ісу. Власне, цим блогер і займався протягом 28 хвилин у своєму відео.

Досягнення ентузіаста відзначив у своєму мікроблозі наративний директор Assassin's Creed Valhalla Дарбі Макдевітт. Він похвалив автора ролика за розшифровку мови Предтеч та сказав, що ніколи не сумнівався в ньому.

Швидше за все, у розробників великі плани на цивілізацію Ісу, оскільки до виходу Вальгалли, розробники особливо не переймалися над їхньою мовою. Це якраз може бути пов'язано з концептом однієї з можливих частин Assassins Creed, який Макдевітт придумав ще давно. Полягає цей концептом в тому, що дія імовірної частини гри буде відбуватися в період розквіту Предтеч, а головними героями там були б Адам і Єва, які є в лорі гри ще з другої частини. В даному сценарії можна добре обіграти мову Ісу.