У BlaBlaCar кажуть, що Octobus дасть змогу ефективно розвивати автобусні перевезення в Україні і масштабувати його в країни, де вже присутня BlaBlaCar.

Цікаво Glovo відкриває офіс розробки у Києві: з'явилась перша вакансія

Цей крок є частиною загальної стратегії розвитку BlaBlaCar.

Плани BlaBlaCar

Компанія планує запустити сервіс автобусних перевезень. Зокрема, незабаром з'явиться сайт, мобільний додаток для онлайн-продажів, колл-центр для продажів по телефону, а також мобільний додаток для водіїв і персоналу.

Спільно з Octobus ми запропонуємо перевізникам технологію, за допомогою якої вони зможуть забезпечити оптимальну онлайн присутність, оптимізувати свої бізнес-процеси, зосередившись на ключових завданнях свого бізнесу, якість наданих послуг для пасажирів і, як наслідок, підвищенню продажів,
– розповів генеральний директор BlaBlaCar в Україні Олексій Лазоренко.

Як додав засновник і CEO Octobus Іван Кіров, для автобусних перевізників система й надалі буде незалежним інструментом для управління інвентарем і бізнес процесами.

Існуючі партнери BlaBlaCar зможуть користуватися сервісом безкоштовно.

Що відомо про Octobus?

Це українська компанія, заснована у 2018 році. Станом на 2021 рік платформу Octobus використовують автобусні перевізники в 8 країнах світу.

В Україні Octobus об'єднує автобусних перевізників, основні автовокзали і онлайн-агентства в єдине дистрибуційні простір, що дає змогу продавати десятки тисяч автобусних квитків в місяць.