На відміну від одноразових Apple AirPods, які не підлягають ремонту, Samsung Galaxy Buds приховували кілька конструктивних сюрпризів, які виявили під час розбирання.

Читайте також: Sony випустила навушники за 2 тисячі доларів: чим вони такі особливі

Проблеми із ремонтопридатністю AirPods. AirPods від Apple виявилися просто неремонтопридатними, так як зібрати їх назад до заводського стану неможливо. Тому "яблучні" навушники отримали від фахівців нуль балів.

Ремонтопридатність Galaxy Buds. У випадку з Galaxy Buds від Samsung ситуація кардинально протилежна – їх без проблем можна розібрати і зібрати. За це вони отримали 6 балів з 10.

Samsung Galaxy Buds розібрали – дивіться відео

Корпус навушників з'єднаний не клеєм, як в AirPods, а за допомогою затискачів, що помітно спрощує їх розбирання. Після розкриття є доступ до двох невеликих плат і акумулятора, який можна замінити на новий при необхідності.

Читайте також: Samsung Galaxy S10 став знімати ще краще: фото

Крім того, використані батареї типу "таблетка" легко знайти в магазинах. Хоча при ремонті все ж є шанс трохи пошкодити пластиковий корпус, так що сліди втручання будуть помітні при детальному вивченні.

Чохол та зарядне. У випадку з чохлом для зберігання і зарядкою розбирання ще простіше, але знайти новий акумулятор для нього буде вкрай складно.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно