Про це повідомляє dsogaming.

Читайте також: В мережі з'явилися ексклюзивні фото із захопливого шутера Metro Exodus

По-перше, доплати за карти і доповнення залишилися в минулому, гра не потребуватиме, аби ви вносили кошти за додаткові функції гри. Також, в Battlefield V обіцяють небувалий рівень взаємодії гравця і навколишнього середовища, яке остаточно перестане бути простою картонною декорацією. Вибухові хвилі засліплюють і збивають з пантелику, стіни можна руйнувати, щоб вибити супротивників з укриття, а на місці знищених будівель тепер будь-хто бажаючий може звести новий притулок.

Режимів в екшені буде кілька: повернуться поодинокі кампанії, кооператив для 4 учасників і розраховані на багато користувачів "Гранд операції". Більше, динамічніше, різноманітніше (і ніяких лутбоксів) – такий головний девіз нової гри.


Скріншот з нової гри Battlefield V

Варто зазначити, що вибір сеттінга інсайдери передбачили вірно: студія дійсно вирішила повернутися до витоків серії. Battlefield V, подібно Battlefield 1942, покаже часи Другої світової війни, тільки цього разу з більш несподіваних ракурсів. Маловідомі битви, забуті герої, непомітні, але важливі перемоги – ось історії, які хотіли розповісти автори бойовика.

Читайте також: Чутки: PlayStation 5 може отримати процесор AMD Ryzen

Друга світова війна в виконанні DICE трохи схожа на костюмовану вечірку. Втім, всім учасникам дійства, здається, досить весело, так що не будемо нікого засуджувати: нам самим хочеться швидше опинитися на полі бою.


В основі сюжету Battlefield V – події Другої світової війни

З цим, правда, доведеться трохи почекати: повноцінний запуск Battlefield V на Xbox One, PlayStation 4 і РС відбудеться 19 жовтня. Ті, хто оформили попереднє замовлення на спеціальне видання Deluxe Edition отримають доступ вже 16 жовтня, а з 11 жовтня власники підписок EA Access і Origin Access зможуть потренуватися в пробній версії. Ближче розглянути гру дозволять зовсім скоро, на прес-конференції EA Play, тому готуйтеся до нових дивних відкриттів.

Офіціний трейлер Battlefield V – дивіться відео