За допомогою хмарних сервісів в Україні можна вирішувати майже будь-які бізнес-задачі: проводити обчислення, зберігати інформацію, здійснювати бухгалтерський облік, аналізувати дані, формувати аналітичні звіти та багато іншого.

Цікаво: Що таке BigData та як вона допоможе розвитку бізнесу?

Однією з найбільш популярних хмарних платформ у світі є Azure Cloud від Microsoft. Вона пропонує низку хмарних сервісів для вирішення бізнес-завдань і базується на міжнародних трендах і практиках.

Azure Stack with Kyivstar

Stack – одна з найпопулярніших хмарних платформ у світі

Переваги Azure Cloud:

  1. Можливість отримати лише ті віртуальні сервери, які необхідні компанії саме зараз. Далі клієнт може встановлювати свій софт і створювати власні рішення.
  2. Клієнти можуть використовувати не тільки хмарні сервери, а й софти, створені Microsoft чи його глобальними партнерами. Це можуть бути як базові, так і спеціалізовані рішення розроблені під конкретний проєкт.
  3. Замовник може використовувати вже готові та перевірені шаблони рішень, сервісів і додатків для бізнесу.

Azure Cloud в Україні

Сервіс від Microsoft уже здобув популярність у нашій країні. Перевагами цієї платформи користується чи не кожен третій користувач хмарних сервісів в Україні. Тож Azure Cloud добре відомий в Україні – і це без перебільшень. Компанія "Київстар" першою в Україні запропонувала своїм бізнес-клієнтам хмарне рішення Azure Stack, а сама послуга отримала назву Azure Stack з Київстар.

Читайте також: Коли речі "розумнішають" або як вести бізнес розумно із М2М та NB-IoT

Чому саме Azure Stack з Київстар?

Ця послуга є уніфікованою хмарною платформою, яка повністю узгоджена з Azure. Тобто, сервіси, доступні бізнесу в Azure Stack, нічим не відрізняються від сервісів глобального Azure. Завдяки цьому легко поєднати гнучкість хмарних технологій із надійністю локальної інфраструктури.

Додаймо сюди мережеві можливості найбільшого оператора стільникового зв’язку України, внутрішні й міжнародні інтернет-канали, якісний 4G, розвинену інфраструктуру та низку інших інноваційних сервісів "Київстар", – і на виході клієнт отримує унікальну пропозицію, як то кажуть, "з одних рук".

Azure Stack with Kyivstar

Чому варто обрати Azure Stack з Київстар

Підключившись до Azure Stack з Київстар, корпоративні користувачі отримують доступ до понад сотні хмарних служб глобальної платформи Azure. При цьому клієнти використовують ресурси платформи Azure Stack, розміщеної локально в дата-центрі "Київстар".

Користуючись Azure Stack з Київстар компанії-клієнти можуть розгортати, переносити й масштабувати IT-інфраструктуру та додатки. Також користувачі можуть оптимізовувати свої корпоративні процеси, знижувати операційні витрати, і, як результат, – підвищувати ефективність ведення свого бізнесу.

Читайте також: Інноваційна функція на мобільному, що заощаджує час і ресурси користувачів

Сценарії застосування Microsoft Azure та Azure Stack з Київстар

1. Класичний IaaS та більше 100 сервісів PaaS

Моментальна підготовка віртуальних машин на Windows Server та Linux Server

Відмовостійкі та масштабовані віртуальні сервери з еластичними квотами обчислювальних ресурсів для будь-яких IT-потреб і виконання бізнес-задач та повністю готові для роботи хмарні додатки й сервіси для тестування розробки програмного забезпечення, розміщення веб-сайтів, бізнес-аналітики (BI), управління базами даних, інтернету речей, та масштабування в будь-яких межах.

2. Віртуалізація робочих місць і робочих столів Windows

Можливість швидко розгорнути віртуалізовані робочі місця з найкращим інтерфейсом для будь-якої спільної та віддаленої роботи з ІТ системами компанії.

3. Рішення з розміщення ERP-систем

Високодоступні обчислювальні ресурси для розміщення навантажених баз даних та інших елементів, критично важливих інформаційних систем організації

4. Віртуалізація корпоративної телефонії

Хмарна платформа для реалізації рішень корпоративної IP-телефонії

5. Відповідність вимогам безпеки

Наднадійне середовище для розміщення корпоративних даних, виконання регуляторних вимог і вимог інформаційної безпеки

6. Конвергенція

Інтегровані індивідуальні рішення з побудови інфраструктурних сервісів

Ключові продукти, які ви можете отримати на Azure Stack з Київстар

1. Бази Даних (SQL)

Розміщення високонавантажених корпоративних баз даних SQL PaaS та host SQL (VM); My SQL; SQL Server 2019. Повністю готові для роботи хмарні сервіси.

2. Контейнери

Розробляйте та адмініструйте контейнерні бізнес-додатки

• Azure Kubernetes (AKS);

• Service Fabric.

3. Marketplace

Даткові можливості з використанням програмного забезпечення вендорів

• Операційні системи;

• Безпекові додатки;

• Різноманітні Add-on для бізнесу.

4. Аналітика та інтернет речей

Збір/Розміщення/Аналіз/Візуалізація

5. Безпекові сервіси Azure

• Azure Active Directory;

• ADFS;

• Azure Key Vault.