Про це повідомляє Eurogamer.

Читайте також: Студія Bethesda Softworks анонсувала вихід гри Fallout 5

За словами Говарда, ігри – далеко не найважливіший і цінний внесок в суспільство. Він вважає, що найбільшим досягненням його команди є участь в благодійних програмах.

Компанія співпрацює з фондом Make-A-Wish, який допомагає смертельно хворим дітям виконати їхні мрії. Одним із заповітних бажань підлітків часто буває побачити на власні очі місце, де створюють культові серії Fallout та The Elder Scrolls і студія охоче дарує їм таку можливість.

Геймдизайнер також розповів, що під час таких екскурсій відбувається справжня магія. Батьки приводять дітей з думкою, що це просто примха. Але спостерігаючи за тим, наскільки пристрасно працівники Bethesda відносяться до своєї справи і тим, наскільки їх творчість важлива для дитини, сім'я знаходить ще більший зв'язок зі своїм чадом. Саме це, на думку Говарда, – найбільше досягнення фірми.

Варто відзначити, що Make-A-Wish – це не єдиний фонд, з яким співпрацює компанія. Кошти від продажу саундтрека Fallout 76, наприклад, будуть передані в організацію Habitat for Humanity, а під час Е3 2018 видавництво влаштувало стрім, щоб проспонсорувати Astronomers Without Borders.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно.