Тут варто наголосити, що керівництво Tesla постійно акцентує увагу автовласників на необхідності безперервного контролю руху транспортного засобу навіть при активній функції автопілота.

Не пропустіть Автомобілі Tesla суттєво подешевшають з "вічним" акумулятором

Як сталася аварія

Водій Model 3, вочевидь повністю поклався на автопілот під час руху. В останній момент він різко загальмував, коли зрозумів, що автопілот проігнорував вантажівку на дорозі, розповідає slashgear. Це підтверджує і відеозапис з камери дорожнього спостереження, на якому видно дим від тертя коліс за мить до зіткнення.

На жаль, водій не встиг повністю зупинити електрокар, що рухався зі швидкістю близько 110 км/г, і той врізався у вантажівку. Ймовірно система автопілота не змогла правильно визначити перешкоду. За словами власника Model 3, автомобіль також відмовився зупинятися навіть після натискання на педаль гальма, продовжуючи прискорення (це перевірить додаткове розслідування).

На щастя, обійшлося без жертв, хоча обидва автомобілі серйозно постраждали від удару.

Відео аварії Tesla Model 3

Цікаво Машини Tesla можуть продавати енергію, їх зарядка виявилася двосторонньою

Раніше засновник Tesla Ілон Маск заявляв, що до кінця 2020 року автомобілі компанії зможуть здійснювати поїздки з точки А в точку Б (наприклад, з офісу в будинок і назад) з мінімальним втручанням з боку водія. Представники компанії поки не давали офіційних коментарів з приводу події.