Як працюватиме нова технологія? З метою постійного аналізу стану автомобіліста Volvo пропонує задіяти спеціальні внутрішньосалонні камери спостереження та інші датчики, повідомили у прес-службі Volvo.

Читайте також: Ілон Маск представив новий електрокар Tesla Model Y

Якщо водій в силу розсіяної уваги або стану нетверезості ігноруватиме сигнали автомобіля, що попереджають про ризики ДТП, будуть автоматично активовані системи-асистенти з управління машиною в конкретній ситуації.

Зокрема, бортові електронні помічники можуть забезпечити плавне зниження швидкості аж до повної зупинки, а також автоматичне паркування автомобіля в безпечному місці.

Volvo
Нові автомобілі Volvo відслідковуватимуть тверезість водіїв

Камери будуть реагувати на поведінку водія, яка може привести до важких травм або смерті. Це, зокрема, повна відсутність рульового управління, їзда поза дорожнім полотном або знаходження за кермом із закритими очима протягом тривалого часу, а також екстремальне виляння від смуги до смуги або надмірно повільна реакція на дорожню ситуацію.

Volvo
Наразі достеменно невідомо, де буть встановлені камери в авто Volvo

Коли в авто Volvo з'являться камери? Камери з'являться у всіх автомобілях Volvo, сконструйованих на новій платформі SPA2, яка побачить світ на початку 2020 років. Про кількість камер і їх розташування в салоні буде оголошено пізніше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно