Про це повідомляє сайт 4pda.

Читайте також: Гра God of War стала найшвидше продаваним ексклюзивом за всю історію PS 4

На жаль, нічого хорошого від роботів чекати не варто. Пам'ятайте, як в "Ну, постривай!" Залізний заєць тероризував вовка? Нічний кошмар сірого хижака здасться дитячим лепетом у порівнянні з тим, що приготували нам автори Atomic Heart.

Зав'язка шутера проста: робототехніка просунулася так далеко, що в якийсь момент слуги людини збунтувалися проти своїх творців, і тепер спецагенту П-3 доведеться з ними розібратися. Підкуповує Atomic Heart зовсім не сюжетом, а тим, наскільки майстерно творці заграють з нашими ностальгічними почуттями. Батьківщина-Мати видніється десь далеко, на стіні висять впізнавані агітаційні плакати, а місцеві кіборги – чому не поліпшені версії машин з планети Залізяка? Проект анонсували ще в минулому році, але навіть найбільш багатообіцяючі скріншоти і кліпові ролики не здатні передати антураж так добре, як це зробив геймплейний трейлер.

Улюблені і дорогі серцю образи приправили величезною кількістю божевілля, крові і згущеного молока, а життєрадісний саундтрек нагнітає атмосферу серйозніше, ніж будь-яка тиха і тривожна музика. Здається, рецепт ідеального постапокаліптичного коктейлю знайдений і залишилося тільки дочекатися виходу.

Читайте також: Red Dead Redemption 2: Rockstar Games опублікували новий трейлер захоплюючого шутера

Сайт Atomic Heart обіцяє, що нудитися в очікуванні доведеться недовго: вже в цьому році гра з'явиться на PlayStation 4, Xbox One і PC. Варто зазначити, що за проектом стоїть команда російських розробників.

Трейлер нового шутера про СРСР Atomic Heart – дивіться відео