Про це Техно 24 розповіли у пресслужбі ASUS в Україні.

До теми: Redmi випустить "безрамковий" ноутбук: перші фото новинки

Ноутбук ProArt StudioBook Pro X (W730)

Цей апарат високу продуктивність завдяки потужній конфігурації, у яку входить шестиядерний процесор Intel Xeon або Core i7 H-серії дев'ятого покоління й відеокарта NVIDIA Quadro RTX 5000.

Цей ноутбук стане у нагоді під час вирішення вимогливих до графічних завдань, як-от редагування й рендеринг багатошарових зображень. Модель годиться для роботи на максимальних навантаженнях, при цьому вона не перегрівається (що могло б призвести до падіння продуктивності).

Новинка оснащена 17-дюймовим дисплеєм ProArt StudioBook Pro X зі співвідношенням сторін 16:10. Дисплей передає широку колірну гаму (97% DCI-P3) та забезпечує точну передачу кольору (Delta E < 1,5).

Він отримав дуже тонкі рамки, завдяки чому співвідношення між площею екрана та всієї панеллю становить 92%. Кришку ноутбука можна розкривати на 180 градусів.

Ноутбук ProArt StudioBook Pro

Це перший ноутбук у серії, оснащений панеллю ScreenPad 2.0. Цей інтерактивний допоміжний сенсорний дисплей, що дає змогу запускати різні програми та працювати з ними в багатозадачному режимі.

ProArt StudioBook

Один із найтонших ноутбуків із відеокартою NVIDIA Quadro

Він є одним із найбільш тонких ноутбуків із відеокартою NVIDIA Quadro. Діагональ його дисплея – 17 дюймів. По краях екрану теж дуже тонкі рамки, тому він заповнює майже всю внутрішню поверхню кришки.

ProArt StudioBook Pro працює на базі процесора Intel Xeon або Core i7 H-серії дев'ятого покоління та відеокартою NVIDIA Quadro (до моделі Quadro RTX 3000 Max-Q).

Обидва ноутбуки підтримують убудовану технологію калібрування ASUS Calibration. Вони мають підвищену надійність. Це доводять і тести – обидві моделі пройшли випробування на відповідність військовому стандарту надійності MIL-STD 810G.

Читайте також: Asus ZenFone 6: смартфон з унікальною камерою вже в Україні – ціна

ProArt StudioBook

Обидві моделі можна замовити в Україні

Ціни

В Україні вже доступний ноутбук ProArt StudioBook Pro X (W730G5T).

  • За цю модель із процесором Intel Core i7-9750H, відеокартою NVIDIA Quadro RTX 5000, 32 ГБ оперативної пам’яті та SSD-накопичувачем на 512 ГБ треба заплатити 144 999 гривень.

ProArt StudioBook Pro 17 (W700G3T) наразі ще немає у продажу, але її можна замовити.

  • Модифікація з процесором Intel Core i7-9750H і відеокартою NVIDIA Quadro RTX 3000 Max-Q коштує 80 000 гривень.

Кого зацікавить

Як каже розробник, ці ноутбуки були створені, орієнтуючись на запити дизайнерів, архітекторів, розробників мультимедійного контенту та інших професійних користувачів, яким потрібно вирішувати завдання, пов'язані з інтенсивною обробкою графічних даних.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно