Астероїд 2019EA2 22 максимально зблизиться із нашою планетою вранці 22 березня – о 7:53 за київським часом. Небесне тіло пролетить на відстані 305 тисяч кілометрів від Землі.

Читайте також: Вчені виявили тривожний факт про астероїд Бенну

Відстань від астероїда до Землі в момент максимального зближення складе 0,8 відстані від планети до Місяця.

Що таке астероїд 2019EA2 22? Це астероїд, що зближується із Землею та Венерою. Його розмір вдвічі перевищує розмір метеора, який впав поблизу російського Челябінська у 2013 році. Ширина астроїда сягає близько 39 метрів.

Чи існує загроза?

Цей астероїд відносять до класу до малих за розміром астероїдів. Такі типи метеорів часто проходять повз нашу планету. Він рухається зі швидкістю близько 5 кілометрів на секунду. До речі, така швидкість полегшить роботу вченим, які будуть вести спостереження за ним.

Науковці відзначають, небезпеку можуть викликати астероїди, розміром понад 100 метрів. Та все ж повністю виключити небезпеку не можна. Адже астероїд може допустити відхилення від траєкторії, що може призвести до зіткнення з Землею.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно