Як інформує The Verge, планують провести демонстрацію технологій, які в подальшому можуть бути впроваджені на роботизованих платформах, які використовуються солдатами.

Дивіться також: Інженери зіграли в пінг-понг робопсом: кумедне відео

Деталі. Роботи RCV побудовані на базі платформи бронетранспортера M113. Ними будуть керувати солдати-оператори, які перебувають в машині Mission Enabler Technologies-Demonstrator (MET-D). При цьому MET-D будуть оснащені камерами, а управляти її роботою члени екіпажу зможуть за допомогою сенсорних панелей.

Перший етап випробувань почнеться в березні наступного року. Тоді планують протестувати два транспортних засоби MET-D і чотири роботизовані платформи RCV.

Наступні етапи випробувань будуть більш масштабними. У травні піхотний підрозділ буде випробовувати RCV в Європі, а в кінці 2021 року планується провести ще одне випробування, на якому будуть представлені шість MET-D і чотири M113 RCV, а також чотири легких і середніх RCV, щоб провести маневри на рівні роти.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно