Що відомо про нову технологію

До теми: Apple поставила найбільше смартфонів за останній квартал минулого року

Компанія пропонує прив'язати разові SMS-коди до URL відвідуваного сайту. Для цього в повідомлення буде додаватися асоційована з кодом веб-адреса, повідомляє 9to5mac.

Інженери також мають намір стандартизувати формат призначених для авторизації SMS. Це дозволить браузерам і мобільним додаткам автоматично розпізнавати разовий код і пов'язаний з ним домен. Після цього браузер або додаток зможе "автоматично отримувати код і завершувати авторизацію без подальшого залучення користувача".

Якщо заявлений і реальний домени не збігаються, операція автозаповнення скасовується, а користувач зможе побачити реальний URL сайту і порівняти його з адресою ресурсу, на якому він намагається авторизуватися. Також користувач отримає попередження про відвідування фішингових сайтів і зможе скасувати авторизацію.


В нових версіях iOS вже реалізована ця функція

Реалізація функції та підтримка компаній

Функція вилучення разового коду з SMS присутня в iOS 12 і новіших версіях мобільної операційки. Реалізація пропозиції на інших платформах дозволить зробити процес двофакторної аутентифікації більш безпечним.

Ідею вже підтримали основні розробники двигунів для браузерів – Apple і Google. Компанія Mozilla, розробник браузера Firefox, поки не прокоментувала можливість участі в цій ініціативі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно