Нові правила догляду

Важливо Презентація iPhone 9: Apple перенесла випуск бюджетного смартфона – причина

На своєму офіційному сайті корпорація оновила список рекомендацій по догляду за пристроями Mac, iPad, iPhone, iPod, а також фірмовими дисплеями і периферійними пристроями.

Використовуючи серветки з 70% ізопропіловим спиртом або серветки Clorox Disinfecting Wipes, ви можете обережно протирати жорсткі, непористі поверхні вашого продукту Apple. Не використовуйте відбілювачі. Уникайте попадання вологи в отвори і не занурюйте свій продукт Apple в будь-засоби для чищення. Не застосовуйте засоби для чищення на тканинах або шкіряних поверхнях,
– повідомляє компанія.

Що змінилося в правилах

Раніше Apple забороняла використовувати "що-небудь крім води" для очищення своїх ґаджетів, оскільки деякі речовини можуть видалити олеофобне покриття з дисплеїв.

Хоча нова політика і допускає використання ізопропілового спирту для дезінфекції пристроїв, в компанії як і раніше застерігають користувачів від застосування аерозолів, абразивних речовин, тканин з грубою текстурою або паперових рушників. Apple також рекомендує не протирати гаджети "занадто наполегливо", щоб уникнути появи механічних пошкоджень на їх поверхні.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно