Як пише Gizchina, таким чином Apple здешевлює виробництво своїх смартфонів приблизно на 10% у виробництві виробництва iPhone Xr.

Цікаво: Samsung закрив свій останній завод у Китаї

Та перенесення виробництва в Індію може бути не лише кроком до здешевлення процесу складання. Таким чином компанія хоче уникнути проблем, що можуть виникнути через "торгівельну війну" між Китаєм та США.

Чи подешевшають iPhone. На жаль, на фінальну вартість смартфонів Apple це ніяк не вплине. Адже компанія не має наміру змінювати ціну на нові iPhone. При цьому, iPhone Xr вважають відносно доступним смартфоном.

Що відомо про Foxconn? Це тайванська фірма, яка є найбільшим виробником електроніки та комп'ютерних компонентів в усьому світі. Зокрема, на її заводах виробляють та збирають комплекти Mac, iPod, iPhone, фірмові материнські плати для корпорації Intel, PlayStation, Xbox, а також для Xiaomi, BlackBerry, Google, InFocus, Huawei, Vizio, Toshiba тощо.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно