Як повідомляє ресурс 3DNews, Анжела Арендс приступила до роботи в Apple в 2014 році, поступившись для цього посадою генерального директора модного британського будинку Burberry Group.

Читайте також: В операційній системі macOS Mojave виявили критичну уразливість

Відзначимо, це вже третій керівник роздрібної торгівлі Apple, який покине цю посаду з початку створення роздрібної мережі магазинів компанії. Надалі для цієї ролі не буде свого крісла. Замість Арендс керувати мережами продажів буде діючий глава відділу кадрів і ветеран компанії Дейрдре О'Брайан, а його посада отримає назву Retail + People.

Чому Анжела Арендс йде з компанії? Можливо, в компанії задоволені перетвореннями Анжели Арендс. Її стараннями магазини Apple перетворилися на багатофункціональні майданчики, а товари Apple, включаючи розумні годинники, стали модними аксесуарами, а не просто електронними ґаджетами.

Анжела Арендс
Анжела Арендс обіймала посаду голови роздрібної торгівлі з 2014 року / Getty Images

Сама Анжела прокоментувала вихід з Apple бажанням реалізувати себе з використанням нових професійних і особистих якостей. Деякі аналітики, навпаки, вважають, що в Apple стурбовані зниженням об'ємом продажів і намагаються знову вирішити проблему заміною керівного складу.

Історія мережі роздрібної торгівлі Apple. Мережа магазинів Apple Store ще в 2000 році почав створювати колишній генеральний директор компанії Стів Джобс. На чолі цієї ініціативи і підрозділу він поставив Рона Джонсона. Через 10 років Джонсон пішов з компанії, а рік по тому Apple покинув його заступник і кандидат на пост глави роздрібної мережі Джеррі Макдугал.

Читайте також: Патентні розбірки Qualcomm та Apple: з'явились нові деталі

На місце Джонсона швидко обрали Джона Броветта з мережі англійських магазинів Dixons. Через рік Броветта змінила Анжела Арендс, яка протрималася на посаді близько чотирьох років.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно