У чому проблема? Купертінівці закликали користувачів відмовитися від альтернативних рішень через небезпеку витоку даних "на сторону", повідомляється на офіційному сайті Apple.

Читайте також: Оновлення iOS 13 доступне всім користувачам: головні особливості операційки

Проблема, за даними вендора, полягає в тому, що під час роботи сторонні клавіатури можуть запитувати доступ до системного розділу пам'яті ґаджета. І навіть якщо користувач відмовить у наданні такого доступу, програми його отримають.

Як себе уберегти? Apple підкреслює, що дана уразливість не стосується штатних клавіатур і не впливає на віртуальні клавіатури, які не потребують повного доступу. Компанія заявила, що виправить уразливість в найближчому оновленні iOS 13 та iPad OS.

Поки ж користувачам рекомендують відкрити меню "Налаштування – Загальні – Клавіатура – Клавіатури" і ознайомитися з встановленими сторонніми додатками, які можуть використовувати повний доступ до системи. До офіційного виправлення бага будь-які сторонні клавіатури рекомендується видалити з iOS-пристроїв.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно