Як повідомляє MacRumors, це істотна зміна, оскільки до цього моменту, діяла чітка інструкція в подібних випадках завжди відмовляти в ремонті iPhone з неоригінальним акумулятором незалежно від обставин.

Читайте також: Трамп епічно обмовився під час розмови з Тімом Куком: відео

Які телефони прийматимуть в ремонт? Тепер же технічні фахівці Apple і авторизованих сервісних центрів уповноважені приймати пристрій і надавати в таких випадках повний спектр послуг з ремонту (і це необов'язково повинна бути заміна батареї, може бути ремонт дисплея, материнської плати, мікрофонів і так далі).

Таким чином, при необхідності клієнт може звернутися в офіційним сервіс і замінити неоригінальний акумулятор на оригінальний, заплативши за це стандартну ціну. Більш того, в окремих випадках співробітники можуть самостійно приймати рішення про заміну старого пристрою на новий за ціною ремонту батареї.

Які телефони не обслуговуватимуться? Відзначимо, що iPhone з неоригінальними материнськими платами, корпусами, мікрофонами, портами Lightning, роз'ємами для навушників і кнопками гучності, як і раніше в офіційний ремонт не приймаються.

Читайте також: Наступний iPhone може отримати гнучкий екран: Samsung поділилась розробкою

Це вже друга така поступка від Apple. У 2017 році компанія дозволила ремонтувати смартфони з дисплеями сторонніх виробників.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно