Що пропонує Apple

До теми: Приклад для наслідування: Mac Pro 2019 здивував експертів продуманістю конструкції

Компанія пропонує придбати комп'ютер Mac Pro у корпусі, який дозволить вмонтувати його у спеціальну серверну стійку. Що цікаво, така версія комп'ютера дорожча за звичайну на 500 доларів. Неначе Mac Pro і без того недостатньо дорогий комп'ютер.

При цьому обидві версії ідентичні в своїх базових конфігураціях і пропонують однакові можливості з вибору комплектуючих.


Версія Mac Pro призначена для монтування в стійку

Коли нові версії з'являться в продажі

Поставки нової версії Mac Pro компанія обіцяє почати вже через кілька тижнів.

Інша "дорога" версія Mac Pro

Не так давно, практично після релізу новинки, на сайті компанії з'явилася ще більш просунута версія системного блоку, за яку покупцям доведеться доплатити значну суму.

У "конструкторі" на сторінці вибору комплектації системного блоку з'явилася опція установки SSD-накопичувача об'ємом 8 ТБ. Порівняно з базовою конфігурацією пам'яті на 256 ГБ обійдеться такий апгрейд на 2600 доларів дорожче.

Якщо зібрати все воєдино, то максимальна комплектація Mac Pro 2019 року відтепер обійдеться в 54 299 доларів (орієнтовно 1 304 763 гривні за курсом станом на 15 січня 2019 року). А якщо ви плануєте придбати повний "бойовий" комплект (фірмовий дисплей та трекпад), то вам доведеться викласти 61 347 доларів (1 474 121 гривню).

Інші пропозиції

Крім того, в списку присутні ще дві опції з позначкою "незабаром у продажу" – можливість установки однієї або відразу двох відеокарт Radeon Pro W5700X з 16 ГБ відеопам'яті GDDR6. Ціна такого апдейта вендором поки не повідомляється.

Важливо: при покупці Mac Pro необхідно заздалегідь прийняти до уваги обсяг накопичувача, необхідний для роботи. Інформація про ємності SSD "зашита" в чіп безпеки системного блоку, і самостійно розширити дисковий простір простою заміною потрібного компонента не вийде.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно