Як повідомляє ресурс Axios, Apple заплатила за операцію близько 30 мільйонів доларів авансом і пообіцяла виплатити ще близько 10 мільйонів доларів потенційного прибутку керівництву.

Читайте також: Apple може випустити новий платний сервіс

Для чого Apple стартап? Оскільки "яблучна" компанія ще офіційно не оголосила про придбання PullString, поки точно не ясно, що вона планує робити з технологіями компанії.

Ймовірно, покупка може привести до створення програмного забезпечення, яке допоможе більшій кількості людей створювати власні додатки Siri. Це може зробити голосового помічника Apple і динамік HomePod більш конкурентоспроможними порівняно з Alexa та Google Assistant.

Що відомо про PullString? Компанія, раніше відома як ToyTalk, була заснована ще в 2011 році колишніми співробітниками Pixar. Її інтелектуальна платформа дала компаніям-партнерам і клієнтам можливість створювати цифрових та фізичних персонажів, а також голосові додатки, які вміють спілкуватися з людьми. "Привіт, Барбі" – лише один з продуктів поряд з такими, як інтерактивна іграшка "Паровозик Томас".

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно