Про це повідомляє Phone Arena.

Читайте також: Компанію Apple звинувачують у причетності до авіакатстрофи

Коли компанія Apple представляла iPhone X, зі сцени повідомили, що ймовірність спрацьовування системи сканування осіб Face ID на іншу людину становить мільйон до одного. У випадку зі сканером відбитків пальців Touch ID цей показник знижується до 50 тисяч. Незважаючи на те що Touch ID явно поступається Face ID в безпеці, за смловами представників Apple, компанія може знову повернутися до використання цієї технології/

Згідно з новою інформацією, Apple працює над розробкою ультразвукового сканера відбитків пальців. На відміну від оптичного методу, який використовує відбите світло для зчитування форми відбитка пальця і ​​зіставлення його із збереженим малюнком, нова технологія заснована на ультразвукових хвилях для зчитування дрібних деталей шкіри.

Читайте також: Компанія Apple порадує користувачів ще одним iPhone "для бідних"

За словами інсайдерів, Apple планує використовувати вбудовані в дисплей сканери відбитків пальців в майбутніх поколіннях iPhone. Проте, швидше за все, впровадження цієї технології відбудеться вже з наступного року, якщо не пізніше. Можливо, таким чином Apple має намір зробити повністю безрамковий смартфон без вирізу.