Як стало відомо 24 каналу, користувачі вже починають отримувати пропозицію щодо оновлення. Зараз, якщо власник смартфона носить маску, то йому доводиться знімати або піднімати її, щоб розблокувати iPhone за допомогою Face ID. Адже смартфони iPhone X та новіші не мають альтернативного засобу розблокування, лише по обличчю.

Цікаво Розробка Apple і Google проти COVID-19 вже на стадії тестування

Оновлення iOS 13.5

Оновлення iOS 13.5 / Скріншот

Як зміниться розблокування екрану

Apple спрощує процес розблокування, переносячи поле пароля на головний екран. Все, що тепер потрібно зробити – це провести пальцем вгору, якщо ви носите маску, і тоді екран Face ID буде пропущено, а відразу з'явиться екран з полем для введення коду.

Функція має полегшити мобільні платежі на касі й інші дії, які звично здійснюються в громадських місцях.

Нова версія також включає в себе перший випуск нового програмного забезпечення від Apple, який полегшить створення додатків для повідомлення тих, хто контактував із зараженими коронавірусом.

Що ще нового

Також користувачам додали змогу контролювати автоматичне виділення вікна під час групових викликів FaceTime, щоб вони не змінювали розмір, коли учасник говорить.

У цьому оновленні також виправлено помилки, які зафіксували раніше. Наприклад, оновлення виправляє проблему, коли користувачі іноді бачили чорний екран, при намаганні відтворити потокове відео на деяких сайтах.