Що відомо про Майка Філіппо? Як повідомляє Engadget, Майк Філіппо віддав ARM десяток років і за цей час встиг попрацювати над створенням центральних процесорів, орієнтованих на інфраструктуру, а також продуктів, призначених для потенційно перспективного автомобільного ринку.

Читайте також: Неанонсований процесор AMD виявився кращим за 18-ядерний Intel Core i9

Також, він зіграв важливу роль в дизайні кристалів для AMD і Intel.

Робота в Apple. Майк Філіппо підписав контракт з Apple ще в травні. Він працює в Остіні, відомому центрі розробок купертінівської компанії в галузі провідників.

Його неабиякий досвід у галузі проектування процесорів ARM стане гарною підмогою для Apple, яка використовує модифіковані ядра британської компанії в своїх однокристальних системах не тільки для годинників, смартфонів, планшетів і телевізійних приставок, але також в другорядних чіпах комп'ютерів Mac.

Майбутні продукти. Звичайно, основні плюси від роботи цього фахівця повинна отримати мобільна техніка на кшталт iPhone та iPad, але Майк Філіппо може зіграти вирішальну роль і в розширенні використання "яблучною" компанією власних процесорів на настільному ринку.

Читайте також: Битва титанів: процесори AMD Ryzen 3000 значно перевершують рішення Intel Core i9

Давно ходять чутки про те, що Apple веде активну підготовку до міграції Mac з архітектури x86 на ARM. Серед інших продуктів, про які активно циркулюють чутки, можна згадати гарнітуру доповненої реальності. В обох випадках Apple знадобляться потужні чіпи, здатні одночасно забезпечити достатньо високі показники часу автономної роботи.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно