Про це повідомляє 9to5Mac.

Читайте також: Як може виглядати бюджетний iPhone 2018: оприлюднили знімки

У зв'язку з судовою тяганиною з Qualcomm через розміри ліцензійних платежів Apple почала використовувати продукти Intel, щоб скоротити частку модемів Qualcomm у випуску своїх смартфонів. Разом з тим з'явилися повідомлення про те, що Apple також розглядає можливість використання в своїх пристроях модемів компанії MediaTek.

Apple поки не планує розміщувати замовлення у MediaTek. Для моделей iPhone 2018, як очікується, компанія з Купертіно отримає близько 70% всіх модемів у Intel, а у Qualcomm розмістить лише невелику частину замовлень.

MediaTek, схоже, готується до виходу iPhone наступного покоління. У 2019 компанія почне постачання 5G-модемів, мабуть, позиціонуючи себе як майбутнього постачальника цієї продукції для iPhone. Звичайно, Apple зазвичай вкрай обережна в прийнятті нових стандартів стільникового зв'язку, тому поки не ясно, чи будуть iPhone 2019 мати підтримку 5G чи ні.

Читайте також: Неанонсований iPhone встановив рекорд продуктивності

Це звичайна тактика Apple, яка пропонує новим партнерам виконати поставки в невеликих масштабах, перш ніж розмістити у них замовлення на поставку компонентів для своїх флагманських пристроїв, таких як iPhone.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно