Про це повідомляють користувачі Reddit.

Читайте також: Apple офіційно запустила операційну систему iOS 12

За словами користувача під ніком Twilazs, проблема помітна при відхиленні від маршруту на 100 і більше метрів. У цьому випадку "Карти" можуть почати вести себе як "скривджена дівчина", відмовившись перебудовувати шлях і видавши сповіщення про те, що місце призначення досягнуто. Щось подібне може трапитися, наприклад, якщо ви раптом вирішите поїхати по об'їзній дорозі, яка чомусь невідома Apple Maps.

Це не перший подібний випадок в історії Apple Maps. На зорі свого розвитку карти грішили плутаниною. Деякі користувачі, які проживають в різних куточках США, Європи та Азії скаржилися, що картографічний сервіс Apple міг завести їх замість центру міста в ліс або малонаселене село, незважаючи на правильно задані координати. На щастя, в Купертіно вчасно відреагували на скарги і виправили зовсім вже прикрі недопрацювання.

Apple Maps
Як змінилися Apple Maps в iOS 12

В iOS 12 Apple виконала велику роботу по вдосконаленню Apple Maps. У компанії використовували величезну кількість даних, отриманих камерами автомобілів. Завдяки цій інформації карти вийшли більш інформативними, з'явилися подробиці ландшафту і більша кількість об'їзних доріг. Правда, поки оцінити зміни можуть тільки жителі Сан-Франциско.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно