Apple повідомила, що надає державним органам у сфері охорони здоров’я дані Apple Maps, щоб допомогти проаналізувати, як користувачі пересуваються у час пандемії коронавірусу. До переліку країн, які отримують дані від Apple входять 63 країни світу. Про це розповів глава компанії Тім Кук у своєму твіттері.

До теми Apple запустила свій тест, що допоможе визначити COVID-19

Навіщо це Apple

Мета проєкту – допомога органам охорони здоров'я в пошуку можливостей уповільнення поширення COVID-19. Дані показують будь-які зміни в кількості людей, які водять автомобіль, ходять пішки або користуються громадським транспортом в різних регіонах.

Щоб забезпечити конфіденційність користувачів, інформація, яку збирає компанія з фірмових пристроїв, не зв'язується з конкретними ідентифікаторами Apple.

Ці дані генеруються шляхом підрахунку кількості запитів, зроблених в Apple Maps для вказівки напрямків в окремих країнах і містах. Дані, які відправляються з призначених для користувача пристроїв в службу "Карти", пов'язані з випадковими ідентифікаторами, тому у Apple немає профілю ваших переміщень і пошуків,
– пояснили в компанії.

Ознайомитися з відповідною статистикою в різних містах і країнах можна на сайті проєкту. У вікні, досить ввести регіон – після цього сервіс покаже, як люди змінили свою мобільність в умовах пандемії COVID-19.


Ось так виглядає Україна

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно