Про рішення компаній повідомляє видання San Francisco Chronicle.

Важливо Криза через коронавірус: наскільки вплине на IT-галузь та чи спровокує звільнення

Скільки засобів захисту передадуть

Facebook передасть 720 000 масок і півтора мільйона пар рукавичок. Тим часом Apple пожертвує 2 мільйони масок для захисту медиків від коронавірусу. Цікаво, що соцмережа пожертвує маски і рукавички американським медикам, які корпорація закупила після пожеж в Каліфорнії в офіси для екстреного захисту. Серед них будуть маски рівня захисту N95, а також базові хірургічні пов'язки.

"Медики й лікарі вкрай потребують захисного обладнання. Аби допомогти, Facebook пожертвував 720 тисяч масок зі свого резерву на випадок надзвичайних ситуацій….Працюємо над тим, аби надати ще мільйони масок", – заявив глава Facebook Марк Цукерберг.

Apple передає маски з рівнем захисту N95. ЇХ передадуть медичним установам в США і Європі.

Також до допомоги долучився засновник корпорації Alibaba Джек Ма. Він вирішив пожертвувати 24 країнам Латинської Америка засоби медичного призначення для боротьби з поширенням COVID-19.

У наборі 2 мільйони масок, 400 тисяч комплектів для тестування і 104 апарати штучної вентиляції легенів тощо.

Статистичні дані про коронавірус

Станом на 23 березня, в світі підтвердили понад 353 тисячі випадків захворювання на COVID-19. Внаслідок вірусу загинули 15 418 людей. При цьому понад 100 тисяч людей вилікувались.

США займає третє місце за кількістю хворих на коронавірус. 23 березня у цій країні лабораторно підтвердили 35 232 випадки зараження коронавірусом. COVID-19 забрав життя 459 людей.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно