Що представить компанія? Мінг-Чі Куо заявив, що вже в четвертому кварталі 2019 року має стартувати масове виробництво нового продукту Apple – гарнітури доповненої реальності. За його даними, випуск пристрою запланований на другий квартал 2020 року, передає FoneArena.

Читайте також: Нові чутки про бюджетний iPhone SE2: з'явились свіжі рендерні зображення

Деталі про розробку. Основним виробником AR-гарнітури стане китайська компанія Changying Precision. Новинка буде позиціонуватися як аксесуар для iPhone і по суті виконуватиме роль дисплея: всі обчислення будуть відбуватися безпосередньо на смартфоні або ж іншому iOS-пристрої.

Очікується, що окуляри обладнають екраном, датчиками, камерами і чіпами бездротового зв'язку, що дасть змогу зробити їх легкими і енергоефективними.


Ймовірний дизайн VR-окулярів Apple

Чи буде AR-гарнітура від Apple виглядати як звичайні окуляри або ж як сучасні VR-шоломи – неясно. Однак аналітик запевняє, що компанія буде співпрацювати зі сторонніми брендами для випуску цього пристрою. Можливо, що в продажу з'являться варіанти різних форм від відомих виробників окуляр.

Достовірність. Відзначимо, що у Apple вже є багато патентів, пов'язаних з гарнітурами доповненої реальності. Крім того, в коді iOS 13 раніше виявили натяки на AR-пристрій.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно