Як отримати нову картку? Apple Card створюється абсолютно безкоштовно в фірмовому додатку Wallet і позбавлена ​​будь-яких комісій. Банком-партнером Apple виступив Goldman Sachs, а в якості платіжної системи використовується MasterCard.

Читайте також: Ігровий сервіс Apple Arcade представили офіційно

Особливості. Головною особливістю карти став безлімітний щоденний кешбек в розмірі 2% від усіх покупок. Іншими словами, кожен день користувач отримуватимуватиме на свій рахунок реальні 2% від витрачених за день засобів. На покупки в Apple Store, App Store і сервісах Apple діє підвищений кешбек – 3%.

Apple Card
Apple Card підтримуватиме щоденний кешбек

Всередині програми Wallet доступна статистика по всіх покупках з місцями і назвами закладів, де вони були здійснені. Там можна максимально легко і наочно налаштувати кредитні ліміти зі зниженими відсотковими ставками.

Apple Card
Apple Card відслідковує ваші покупки та витрати

Фізична картка. При бажанні користувачі зможуть замовити фізичну кредитку, виконану з титану з чіпом і лазерним гравіюванням імені. На відміну від традиційних карт, на ній будуть відсутні номер, термін дії, CVV-код та інша звична інформація – все це зберігається всередині програми Wallet. Важливо відзначити, що при оплаті фізичною картою кешбек становить лише 1%.

Apple Card
Інтерфейс нового сервісу Apple Card

Презентація Apple Card – дивіться відео

Дата виходу. Сервіс Apple Card запрацює в США вже цього літа.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно