Бюро по патентах і товарних знаках США опублікувало патентну заявку Apple з описом дизайну інтелектуальної клавіатури з можливістю налаштування таких параметрів, як сила натискання, ступінь тактильної віддачі і звуковий зворотній зв'язок.

Не пропустіть Одну з важливих фішок Apple Watch 6 назвали "абсолютно марною"

Деталі заявки

У документі зазначається, що аксесуар може надати користувачам вибір з двох попередніх шаблонів (наприклад, для ігор і набору тексту), а також опцію тонкої ручної кастомізації. Налаштування, згідно з документом, буде здійснюватися за допомогою фірмового програмного забезпечення, яке налаштує необхідні параметри приводів механічних перемикачів.

Зокрема, компанія в заявці демонструє механізм перемикачів, кожен з яких можна налаштовувати індивідуально або в групах, щоб забезпечити різні типи зворотного зв'язку для окремих клавіш. Наприклад, користувачеві може знадобитися більш сильна тактильна віддача для клавіш, які зазвичай приводяться в дію вказівним або середнім пальцями, і більш слабка для клавіш, які потрапляють під мізинець. Це ж стосується і характерного звуку натискання, який власник аксесуара зможе змінити регулюванням приводу клавіш.


Зображення з патентної заявки Apple

Ще один патент компанії передбачає реалізацію тактильного зворотного зв'язку за технологією, заснованою на опорі механізму пропорційно до сили натискання на ковпачок клавіші. Імовірну дату анонса і ціну оригінальної клавіатури розробники не повідомляють.