Щонайменше одна з цих функцій повинна з'явитися у майбутньому поколінні Apple Watch. Такий розвиток виглядає логічним, адже Apple вже давно позиціонує свій розумний годинник, як ґаджет для спорту та здоров'я.

Не пропустіть Не така екологічна: Apple забороняє переробним компаніям ремонтувати власну техніку

Важливі функції для здоров'я в Apple Watch

Варто зазначити, що подібних пристроїв для неінвазивного аналізу рівня цукру на масовому ринку практично немає, і поява такої функції в Apple Watch безумовно полегшило б життя людям з цукровим діабетом, а також підвищило б популярність пристрою Apple.

Що стосується відстеження артеріального тиску і алкоголю, вони теж можуть бути корисні. Говорячи про АТ варто відзначити, що в розумних годинах від Samsung така функція присутня і працює вона через датчик пульсу.

Якщо Apple Watch вмітимуть відстежувати рівень алкоголю у крові, своєчасні повідомлення від розумного годинника можуть вчасно зупинити свого власника від зайвої склянки випивки.

До теми Хакери перестали вимагати з Apple викуп за вкрадені дані і видалили їх

Продаж відновлених годинників Apple Watch

Тим часом компанія Apple почала продаж відновлених розумних годинників Apple Watch Series 6 і Apple Watch SE в США.

Ці моделі Apple Watch були представлені у ході онлайн-презентації у вересні 2020 року. Досі Apple пропонувала Apple Watch Series 6 і Apple Watch SE тільки новими.