Apple пояснила, що всі ноутбуки MacBook спроєктовані з мінімальни щілинами між клавіатурою та дисплеєм. Тому встановлення на камеру додаткової плівки або накладки може привести до поломки камери через додаткове навантаження на цей елемент.

Не пропустіть Графіка нових процесорів Apple може виявитися кращою ніж у дискретних відеокартах

Крім того в Apple зазначають, що наклейки на камеру або захисні накладки можуть блокувати роботу датчиків регулювання колірного балансу TrueTone і автопідстроювання яскравості, які знаходяться поблизу камери.

Правила експлуатації ноутбуків Apple

Apple нагадала, що на її ноутбуках поруч з камерою є світлодіодний індикатор, який завжди горить зеленим кольором при активації камери FaceTime HD. Також користувачам в ролі додаткового заходу безпеки компанія радить стежити, які саме встановлені на їх ноутбуках додатки мають дозволи на використання камери.

Якщо користувачеві все ж необхідно фізично закрити камеру, то можна використовувати невелику наклейку товщиною не більше 0,1 мм, яка не залишає слідів клею і не перекриває інші датчики.

Якщо у користувача немає такої наклейки або накладки, то будь-яку іншу наклейку або накладку потрібно видаляти з поверхні екрану і протирати екран в місці її знаходження кожного разу перед закриттям кришки ноутбука.