Правозахисне агентство Procon-SP (для захисту прав споживачів) звинуватило Apple у тому, що компанія водить в оману користувачів, продаючи пристрої без зарядного пристрою.

Цікаво iPhone 13 з'явився на якісному рендерному фото

iPhone без зарядки

Нагадаємо, у восени 2020 року Apple випустила нову лінійку смартфонів iPhone 12. У коробці користувачі не знайшли адаптери зарядки, лише провід, а також дротяні навушниками.

Раніше компанія прибрала блок зарядки зі стандартного комплекту поставки нового годинника Apple Watch Series 6 і Apple Watch SE. Виняток зробили тільки для дорожчого годинника Watch Edition і Watch Hermès.

Такий крок компанія пояснила турботою про навколишнє середовище, адже таким чином вдалось скоротити електронні відходи. Хоча аналітики зауважують, що таким чином виробник і зекономив на компонентах.

Що обурило Procon-SP

У Procon-SP обурились, що так і не отримали відповіді від Apple. Відомство запропонувало виробникові знизити вартість iPhone 12.

Крім того, агентство звинуватило американську компанію в нездатності забезпечити належну підтримку клієнтам, які зіткнулися з "проблемами з деякими функціями" в своїх iPhone після оновлень ОС.

Додамо, що деякі великі виробники смартфонів, включаючи лідера ринку Samsung, взяли приклад Apple і теж поступово відмовляються від адаптерів зарядки і навушників в комплектах своїх смартфонів.