Як повідомляє видання Bloomberg, посилаючись на власні джерела, в цей день Apple може показати новий ARM-процесор .

Не пропустіть iOS 14 може отримати довгоочікувану функцію Android-смартфонів

Apple переходить на ARM?

Згідно з інсайдерською інформацією в рамках заходу Apple оголосить про перехід на ARM-процесори власної розробки в комп'ютерах Mac. У звіті Bloomberg мовиться, що американська компанія вирішила відійти від використання чіпів Intel через недостатній приріст продуктивності від покоління до покоління.

Замість цього Apple почне оснащувати свої ноутбуки й пристрої сімейства Mac чіпсетами, аналогічними тим, що встановлюються в iPhone та iPad. При цьому комп'ютери продовжать працювати на повноцінній десктопній операційній системі macOS.


64-бітний ARM процесора Apple для мобільних пристроїв

Цікаво iOS 14 на підході: перелік моделей, що отримають оновлення

Тести ARM процесорів Apple

Повідомляється, що під час внутрішніх тестів ARM-процесори Apple показали значний приріст продуктивності у порівнянні з аналогами від Intel. Особливо перевага була помітна при роботі з графікою й додатками з використанням машинного навчання.

Як і мобільні процесори A-серії, десктопні варіанти будуть оснащуватися інтегрованим графічним прискорювачем і нейронним блоком Neural Engine. Крім того, ARM-чіпи куди більш енергоефективніші у порівнянні з чіпами Intel, що дозволить Apple робити більш тонкі і легкі ноутбуки.