Вперше Apple приступила до створення власного електромобіля у 2014 році, найнявши для цього сотні інженерів, повідомляє видання.

Цікаво Нові чутки про Apple Car розчаровують

Робота над електромобілем Apple

У 2016 році команду перекваліфікували для роботи над безпілотним авто, а з 2016 по 2019 року компанія звільнила понад сотню співробітників. Попри це, Apple залишила деяких інженерів з апаратного забезпечення, які мають досвід роботи з автомобільними компонентами.

У результаті у Apple є невелика команда з сотень інженерів, що розробляють системи приводу, дизайн інтер'єру та зовнішнього кузова автомобіля.

Наразі велика частина команди працює або вдома, або обмежений час в офісі. Це знижує можливості розробляти повноцінний автомобіль. Проєкт повинен буде конкурувати з електрокарами Tesla, Lucid Motors, Mercedes-Benz і Chevrolet.

Чеакти Apple Car потрібне не раніше 2024 року
Чекати Apple Car потрібно не раніше 2024 року

Ключовою відмінністю автомобіля Apple буде інтеграція власної системи автономного водіння. Це дорога ініціатива, яка спонукала компанію розробити власне ПЗ, сенсорне обладнання і технології мікросхем. Мета – дозволити людям вводити пункт призначення і добиратися до нього без будь-якої участі в процесі. Зараз неясно, яка компанія буде збирати автомобіль.

Вперше спроба домовитися про виробництво була 5 років тому спільно з Magna International Inc. – великим контрактним виробником в автомобільній промисловості. Apple планує почати виробництво автомобілів вже в 2024 році. Весь цей час компанія продовжувала досліджувати створення своєї автомобільної системи з автономним управлінням для стороннього партнера, а не для власного автомобіля.