Про це повідомило видання The Week наголосивши, що апарати, які пропонує Ілон Маск є недостатньо потужними для використання в реанімації.

Цікаво Ілон Маск заборонив співробітникам SpaceX користуватися Zoom

Що не так з апаратами Ілона

По суті апарати, які запропонував глава Tesla є апаратами БІПАП і використовуються для неінвазивної вентиляції легень. Такі пристрої зазвичай використовують для лікування апное.

Однак лікарям потрібні саме апарати для інвазивної вентиляції, які допомагають доставляти кисень в легені. Саме їх зараз намагаються дістати уряди всіх країн.

Як стверджує видання посадовці системи охорони здоров'я застерігали проти використання подібних апаратів на пацієнтах, які хворі на COVID-19, оскільки вони можуть сприяти поширенню вірусу.


Апарати Маска виявилися не апаратами ШВЛ та не підходять для лікування

Раніше у Tesla прийняли рішення налагодити власне виробництво апаратів штучної вентиляції легень. Для цього Маск обіцяв переобладнати закритий завод Gigafactory 2 у штаті Нью-Йорк.

Насправді він закупив у компанії ResMed більше тисячі апаратів для вентиляції легенів і, після нанесення логотипу Tesla на коробки, поширив їх американськими лікарнями. На жаль, це виявилися не ті прилади, яких потребують важкі пацієнти з коронавірусом.

  • Сам же він раніше наголошував, що паніка пов'язана з поширенням коронавірусу може виявитися небезпечнішою ніж сам вірус.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно