Android

Як звільнити простір в Google Фото: корисні поради для вашого смартфона
10 трав
22:06
Вже зовсім скоро Google відключить безлімітне сховище в "Google Фото". Станеться це, 1 червня 2021 року. Попри те, що компанія оголосила про це за півроку, вона абсолютно не розповіла, як користувачам підготуватися до переходу на нову модель роботи сервісу. Тож ми вирішили розповісти, як вберегти себе від необхідності переходу на платний тариф.
Як скасувати підписку на сервіси та додатки в Google Play: покрокова інструкція
29 квіт
16:45
Чимало додатків сьогодні поширюються саме за підпискою. Це стосується і сервісів, які можна регулярно оплачувати через обліковий запис Google. Такий сценарій зручний, однак іноді він може бути пов'язаний з небезпекою для вашого гаманця, особливо, якщо ви забули вчасно скасувати якусь підписку, або ненароком встановили додаток, який самостійно оформив підписку на небажаний сервіс.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.