Як повідомляє AndroidPolice, тепер же пошуковий гігант висунув жорсткіші вимоги, щоб привнести порядок в Google Play.

Читайте також: У WhatsApp випадково знайшли важливу функцію

Починаючи з 1 квітня розробники зможуть завантажувати в консоль Google Play іконки додатків, що відповідають новому дизайну. З 1 травня Google більше не братиме іконки, які не відповідають новим стандартам.


Зліва направо: оригінальна іконка, нова іконка (приклад), оригінальна іконка в застарілому режимі

До 24 червня всі іконки, які розробники не оновлять, будуть автоматично перетворені в застарілі. Це нововведення вводиться з метою забезпечення однаковості в магазині Google Play. Аналогічні вимоги присутні і в App Store від Apple.


Нинішній формат та новий уніфікований формат

Як і раніше, розмір іконок залишиться 512x512 пікселів, але, згідно з новими правилами, прозорий фон буде заборонений. Google Play для Android і Chrome OS буде динамічно застосовувати закруглені кути і тіні до піктограм. Радіус кута складе 20% від розміру іконки.


Нинішній формат та новий уніфікований формат

Ці зміни поки стосуються тільки Android і Chrome OS, тоді як для Wear OS, Android TV та Android Auto розробникам поки не потрібно слідувати єдиному стилю. Більш докладно про нові вимоги з прикладами можна дізнатися на сайті Google.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно