Про це повідомляє Geekon.

Читайте також: Бездротові навушники від Xiaomi засвітились на фото

В першу чергу, нова функція Android, що отримала назву Fast Pairing, буде використовуватися для безшовного підключення бездротових гарнітур з кейсами, моду на які також задала корпорація Apple, після релізу AirPods. Раніше Google вже запускала функцію в тестовому режимі, проте підтримували таке підключення тільки смартфони і навушники фірмового виробництва пошукового гіганта – Google Pixe і Google Pixel Buds відповідно.

Тепер же компанія офіційно підтвердила масовий реліз функції Fast Pairing в найближчому сукупному оновленні для всіх смартфонів, що працюють на базі системи версії не нижче Android 6.0.

Крім фірмових бездротових навушників Google, в новій функції будуть підтримуватися гарнітури і портативні колонки від інших виробників, а саме: Libratone Q Adapt On-Ear і Plantronics Voyager 8200, Jaybird, Anker, Bose і ще кілька менш брендово-відомих Bluetooth-пристроїв.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно