Кросплатформова функція авторизації One Tap спрощує первинну реєстрацію в додатках, пояснює androidpolice. При першому запуску програми користувачеві пропонується увійти за допомогою облікового запису Google. У цьому випадку буде створено "безпечний обліковий запис без пароля". У момент реєстрації користувачеві повідомляється, до якої інформації він надає доступ.

Не пропустіть Нова версія Windows 10 "зламала" важливу функцію Google Chrome: вирішення проблеми

Взагалі One Tap об'єднує вже існуючі функції "Увійти за допомогою Google", Smart Lock і Android Autofill, роблячи реєстрацію в додатках простішою і зрозумілою для користувача вимагаючи від нього лише одного натискання.

Як працюватиме нова платформа

Block Store продовжує ідею простого входу в додатки за допомогою One Tap. Цей інструмент описується компанією як "безпечне комплексне рішення для зберігання зашифрованих облікових даних". Якщо розробник впровадив підтримку цієї функції в свою програму, то при авторизації користувачем замість його логіна та пароля буде створюватися спеціальний токен, який зберігається локально на пристрої у зашифрованому вигляді. Цей токен також може бути збережений у хмарі, якщо користувач надав відповідний дозвіл.

Цікаво Нова розробка Google підвищує якість ігор на Android

Під час налаштування нового ґаджета за допомогою хмарного відновлення або перенесення даних за допомогою кабелю Block Store копіює токен зі старого апарату. Таким чином, користувачеві не доведеться вручну входити в кожен додаток на новий гаджет – все буде виконано автоматично при первинному налаштуванні.