Група ентузіастів портувала Android TV на x86-сумісні пристрої. Це дозволяє запускати адаптовану під телевізори систему на комп'ютерах, які відповідають низці технічних вимог, повідомляє 24 канал.

Цікаво Оновлений список пристроїв Xiaomi, які отримають Android 11

Вимоги до комп'ютера

Пристрій має бути оснащено двоядерним 64-розрядним процесором з частотою 1,2 ГГц і графічним процесором з не менш ніж 64 МБ відеопам'яті. Іншими словами, для запуску підійде навіть стара машина і недорогі ПК у вигляді флешки.

Android TV x86
Android TV x86 перетворить старий комп'ютер в медіа-стрімер

Основою для Android TV x86 служить Android 9 Pie з попередньо встановленими сервісами Google і вбудованою підтримкою Chromecast. На апаратному рівні реалізована підтримка Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth, клавіатур і мишей, а також зовнішніх накопичувачів. Таким чином, зовсім не обов'язково купувати телеприставку. Замість цього до наявного телевізору можна підключити комп'ютер, що дозволить зі зручністю дивитися YouTube, Netflix і запускати різні ігри, доступні на Android TV.

Недоліки

У списку відомих проблем:

  • Зависає повідомлення "Виявлення Android TV";
  • Вбудований Chromecast не працює без підтримки DRM.
  • У актуальній збірці також відсутня сертифікація Widevine L1, тому такі сервіси, як Netflix не будуть транслювати в HD якості.

Дізнатися більше про порт і завантажити файли можна на офіційному сайті проєкту.