За даними Foxbusiness, звання найпопулярнішого пристрою дісталося представленому ще в 2016-му смартфону iPhone 7. Хоча апарат не може похвалитися великими продажами в останні два роки, він залишається одним з найбільш використовуваних гаджетів, судячи з веб-трафіку.

До теми Прийшов час купити новий iPhone. Вибір очевидний

Другий рядок рейтингу розділили Samsung Galaxy S8 і Galaxy S9 – обидві моделі користуються попитом в десятках країн по всьому світу.

Лідери продажу

Серед найбільш продаваних смартфонів в Північній Америці першими знову опинилися гаджети Apple – лідерство утримують iPhone 11 і iPhone XR. Згідно з наведеною статистикою аналітичного агентства Counterpoint Research, в поточному році на ці дві моделі припадає близько 12% і 6% продажів відповідно на території регіону. Ще ж і надто, перші п'ять рядків в США займають саме смартфони яблучної компанії.


iPhone 11 и iPhone XR

В Європі ж топ продажів мобільних пристроїв відкрив Samsung Galaxy A50, який обігнав iPhone XR і iPhone 11, а четверту і п'яту сходинку посіли Samsung Galaxy A10 і A40 відповідно.

Цікаво Недорогі смартфони теж отримають швидкі зарядки


Samsung Galaxy A50

Зовсім інша картина спостерігається на китайському ринку – там список бестселерів очолили OPPO A5 і A9, що займають першу і другу позиції у зведеному рейтингу моделей.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно