AMD

AMD запатентувала ігровий міні-ПК з двома відеокартами: фото
13 жов
18:13
У 2015 році AMD представила міні-ПК Project Quantum, виконаний у футуристичному дизайні, проте в масове виробництво він так і не надійшов. Але схоже, що компанія вирішила відродити проєкт: на просторах інтернету засвітилася патентна заявка виробника на створення оригінальної ігрової платформи з двома графічними адаптерами.
AMD анонсувала нові процесори Ryzen Embedded: характеристики
27 лют
11:13
Компанія AMD розширила лінійку вбудованих процесорів Ryzen Embedded анонсом чіпів R1102G та R1305G. Головними особливостями новинок, окрім високої енергоефективності, став низький тепловий пакет (TDP), який дає змогу використовувати пасивне охолодження для компактних PC.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.